Užuolaidų priežiūra

Užuolaidų priežiūra ir užuolaidų skalbimas. Įsigijus naujas  užuolaidas iškyla ir klausimas – kaip jas prižiūrėti, kad jos kuo ilgiau mus džiugintų ir tarnautų. Ankščiau ar vėliau Jums iškils kausimas – kaip skalbti užuolaidas?

Dalinamės patarimais, kaip teisingai prižiūrėti užuolaidas:

Užuolaidos turi būti reguliariai prižiūrimos, nes jose labai greitai kaupiasi dulkės, kvapai ir nešvarumai.

Reguliariai, kartą per mėnesį, valykite užuolaidas dulkių siurbliu, užsidėjus specialų antgalį. Tokiu būdu valant užuolaidas nereikia jų nukabinti, tai sutaupys Jums laiko. Audinius iš naturalių audinių (šilkas, aksomas, linas, vilna) rekomenduojame valyti sausuoju būdu.

Bent kartą per tris mėnesius užuolaidas išskalbkite.

Užuolaidų priežiūra ir užuolaidų skalbimas

Audinius iš sintetinių pluoštų galite skalbti skalbyklėje, naudojant užuolaidoms skirtus skalbimo miltelius. Pasirinkite jautriems skalbiniams skirtą programą, ir ne daugiau nei 30 laipsnių temperatūrą. Įpilkite minkštiklio (užuolaidos sugers mažiau dulkių ir alergenų).

Užuolaidas skalbkite atskirai nuo kitų skalbinių. Užuolaidas dedant į skalbyklę, palikite daugiau laisvos vietos – skalbimas bus švelnesnis ir tausojantis.

Užuolaidas lyginkite dar drėgnas, jos mažiau glamžysis. Neglamžias užuolaidas galite kabinti dar drėgnas – nuo savo svorio jos išsitemps. Lygintuvas su garo generatoriumi palengvins lyginimą, taip galėsite išlyginti jau pakabintas užuolaidas.

Reguliari, teisinga ir kruopšti užuolaidų priežiūra padės sukurti ne tik estetišką, bet ir higienišką namų atmosferą.

Sveikiname įsigijus naujas užuolaidas, ir linkime, kad jos kuo ilgiau tarnautų.