Užuolaidų dizainas rudens interjeruose. Kaip paruošti namus rudeniui?

Oficialiai atėjus rudens sezonui, gamta palaipsniui pereina į ryškias raudonos, geltonos ir oranžinės rudenines spalvas, todėl norint namuose palaikyti rudeniškai linksmą nuotaiką, reikėtų akcentuoti būtent šią spalvų paletę. Keletas patarimų, kaip užuolaidų dizainas gali padėti išvengti niūraus rudens savo namuose:

uzuolaidu dizainas

Nors lengvos ir ryškios gėlėtos užuolaidos ir šildė Jūsų kambarius šią vasarą, rudenį jos gali nebetikti prie apsiniaukusio dangaus ir ryškių medžių lapų spalvų tonų. Šį metų sezoną reikėtų atnaujinti ne tik užuolaidas, bet ir pagalvėles, stalo užtiesalus, antklodes, bei miegamojo komplektus.

Geriausia naudoti sunkesnių ir sudėtingesnių tekstūrų, gilių atspalvių audinius, kurie suteiktų kur kas daugiau jaukumo ir šilumos. Tai nebūtinai reiškia, jog reikėtų rinktis grubius ar aštrius raštus. Svarbiausia atsižvelgti į jau esamą namų stilių ir prie jo derinti naujus minkštos ir jaukios tekstūros rudens dekoro akcentus.

Sunkesnės medžiagos užuolaidos ne tik pridės jaukumo, tačiau ir padės sušildyti namus. Kai lauke oras vėsta, visiškai uždengiančios langą naktinės užuolaidos ilgiau išlaikys namus šiltus. Užuolaidinių ir interjero audinių pavyzdžių galite rasti čia:

Prie namuose jau esamų obuolių, moliūgų, rudens prieskonių aromatų, uogienių stiklainių ir kitų rudens akcentų reikėtų parinkti ir interjero akcentus, kurie leistų Jūsų namuose “suskambėti” provanso dvasiai.

Užuolaidų dizainas derinamas pagal sezoną

Ruduo yra tas sezonas, kurio metu patogiausia namuose pabrėžti jaukią provanso interjero atmosferą. Namų stilių galima pakeisti naudojant įvairias rudens tekstūras, spalvas ir aromatus.

Prie namuose jau esamų obuolių, moliūgų, rudens prieskonių aromatų, uogienių stiklainių ir kitų rudens akcentų reikėtų parinkti ir interjero akcentus, kurie leistų Jūsų namuose “suskambėti” provanso dvasiai.

Nepamirškite namuose išdėlioti kvapnių žvakių ir pasidžiaugti atnaujintais rudeniu kvepiančiais namais!

Apsilankykite mūsų interjero dizaino salone “Užuolaidų namai” ir mes Jums padėsime sukurti išskirtinį namų įvaizdį.